specjalistyczny gabinet psychiatryczny

Michał Grzelak

O MNIE

Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

Jestem lekarzem – specjalistą w zakresie Psychiatrii. Prywatną praktykę lekarską prowadzę w Kaliszu od 2006 roku. Doświadczenie w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym nabyłem podczas pracy w WZOP w Sokołówce, WSZ w Kaliszu oraz Poradniach Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień. Przez szereg lat pracowałem jako starszy asystent, zastępca ordynatora Oddziału Psychiatrycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu. Swoje zainteresowania pracą dydaktyczną rozwijałem również jako wykładowca akademicki, wychowawca wielu roczników studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu. Moje zainteresowania w zakresie medycyny sądowej, realizuję od 2009r. jako stały biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Kaliszu oraz Sądzie Okręgowym w Sieradzu.

Michał   Grzelak

Zakres

W swojej pracy klinicznej specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu chorób psychicznych oraz w terapii uzależnień. Zdobyte przeze mnie doświadczenie pozwala oferować Państwu kompleksową diagnostykę i leczenie na najwyższym poziomie oraz dostęp do najnowocześniejszych metod.

Formy porad

Podstawą prowadzonej przeze mnie diagnostyki i leczenia zaburzeń stanu psychicznego są osobiste wizyty w gabinecie. Ich częstotliwość oraz czas trwania są ustalane indywidualnie, w zależności od aktualnej potrzeby i stanu zdrowia pacjenta. Długość wizyty nie jest w żaden sposób odgórnie ograniczana. Wychodząc naprzeciw obecnym oczekiwaniom i w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, oferuję Państwu również możliwość odbywania wizyt zdalnych. Ich forma w postaci wideorozmowy pozwala na w pełni profesjonalną diagnostykę i leczenie, przy zachowaniu maksymalnej ochrony, a zarazem wygody pacjenta. Poziom cyfryzacji mojego gabinetu pozwala na różne formy kontaktu zdalnego oraz na w pełni zdalną obsługę w zakresie niezbędnych formalności takich jak wystawianie recept, zwolnień lekarskich, wniosków i zaświadczeń.
Zapraszam

Gabinet Psychiatryczny

Kalisz ul. Górnośląska 37A gab. nr 7

Przewiń do góry